Mac pre každého študenta

Spoločnosť iSTYLE plne podporuje študentov v ich rozvoji a ponúka im tie najlepšie produkty značky Apple za zvýhodnené ceny. Či už potrebujete pre svoje štúdium na vysokej škole výkon alebo mobilitu, v ponuke študentských zliav si vyberiete to pravé.

 

Pre nákup cez internetový obchod:
Pre jednoduchšie uplatnenie zľavy sa zaregistrujte alebo prihláste. Nahrajte obojstrannú kópiu vašej aktuálnej karty ISIC alebo potvrdenia o štúdiu. Vytvoríme Vám tak konto, v ktorom budete môcť nakupovať priamo so zľavou.

Prihlásiť    Registrovať

 

Zistite viac o výhodách počítačov Mac.

Mac je navrhnutý tak, aby bol najlepší.

Mac sa vyznačuje najnovšími technickými inováciami a je navrhnutý tak, aby vydržal. Budete nadšení hneď ako ho vybalíte a ešte dlho potom.

Výborne spolupracuje so sadou Office a systémom Windows.

Aplikácie Microsoft Word, Excel, a Power Point v počítači Mac skvele fungujú. Pokiaľ tvoje štúdium občas vyžaduje použitie aplikáciu pre Windows, Mac si s tým poradí1

Obchod Mac App Store je skvelým miestom pre získanie nových aplikácií.

Najlepšie miesto pre objavovanie a sťahovanie aplikácií pre tvoj Mac je teraz priamo v tvojom počítači Mac. S obchodom Mac App Store máš všetky potrebné aplikácie na dosah obyčajným kliknutím2.

Dlhá výdrž batérie.

Hľadanie miesta pre dobíjanie v univerzitnom areáli nie je vždy jednoduché. Preto sú notebooky Mac vybavené revolučnou batériou, ktorá s tebou na jedno nabíjanie vydrží všetky prednášky3.

Najvyspelejší operačný systém na svete.

Mac OS X je zároveň ľahko použiteľný a neuveriteľne výkonný. Je zárukou, že Mac nepodlieha vírusom z počítačov PC. Zabudovaná ochrana pomáha zabraňovať v prieniku malwaru.

Mac je kompatibilný s tvojim príslušenstvom.

Mac ľahko nájde Wi-fi hotspoty a pripojí sa k univerzitnej sieti4. Spolupracuje takmer so všetkými tlačiarňami, fotoaparátmi a zariadeniami Bluetooth.4. Spolupracuje takmer so všetkými tlačiarňami, fotoaparátmi a zariadeniami Bluetooth.

Dokumenty, prezentácie, tabuľky. spôsobom Mac.

Sada aplikácií iWork zjednodušuje vytváranie profesionálne vyzerajúcich dokumentov, projektov alebo životopisov5. A naviac môžeš otvárať, ukladať a sdieľať súboury sady Microsoft Office.

Aplikácie pre každodenné použitie, ktoré vzájomne spolupracujú.

Mac urobí z každodenných vecí – ako je vyhľadávanie informácií na webe, posielanie e-mailov a správa úloh a školských rozvrhov – úžasný zážitok.

Dodáva sa so softvérom, ktorý si zamiluješ.

Každý Mac obsahuje zabudovaný software, ktorý umožňuje robiť neuveriteľné veci s fotkami, a vytvárať z videí filmové umelecké diela a komponovať skvele znejúce skladby.

Video hovory hneď po vybalení.

S aplikáciou FaceTime môžeš hovoriť so svojimi priateľmi a rodinou „face to face“- či už prostredníctvom počítača Mac, či zariadením iPad, iPod touch alebo iPhone. Môžete tiež zdieľať prezentácie, fotografie atď. s aplikáciami iChat Theater6.

Štandardná študentská zľava

Podmienky pre poskytnutie:

 • zľava pre študentov sa poskytuje vo výške 6% (ak nie je uvedené inak)
 • zľava sa vzťahuje na počítače Apple, vrátane príslušenstvo Apple, zľavu nie je možné uplatniť na iPad, iPod, iPhone
 • zľava sa vzťahuje pri kúpe 1 počítača (stolného a prenosného) ročne
 • zľavu môžu uplatniť iba študenti, ktorí dovŕšili vek 18 rokov
 • zľavu nie je možné kombinovať s inými akciami a zľavami, vrátane iStyle kartiet
 • nárok na zľavu má zákazník po predložení alebo nahraní platnej karty ISIC alebo potvrdeniu o štúdiu (max. 1 mesiac)
 • je potrebné vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov (pdf, doc, odt) pre využitie študentskej zľavy
 • Evidenčný daňový doklad je vystavený na študenta. Ak nie je uvedené inak, nie je možné zľavu uplatniť na počítač z výpredaja.
  Poskytnutie zľavy vo webshope
  Aby mohla byť zľava uznaná, zákazník (študent) je povinný zaslať obojstrannú kópiu karty ISIC alebo potvrdenie o štúdiu a súhlas so spracovaním osobných údajov pre využitie študentskej zľavy e-mailom na
  - alebo poštou na adresu iStyle s. r. o., Metodova 6, 821 08 Bratislava

1 Sada Office a systém Microsoft Windows sa predávajú samostatne.
2 Obchod Mac App Store je v USA a v mnoho ďalších krajinách, prístupný len osobám starším ako 18 rokov. Zoznam štátov nájdete na adrese www.apple.com/support/mac/app-store/ww/. Vyžaduje kompatibilný hardware a software a prístup na internet (doporučujeme širokopásmové pripojenie), ktorý môže byť spoplatnený. Použitie sa riadi príslušnými podmienkami. Obchod Mac App Store a niektoré funkcie, aplikácie, služby a propagačné akcie nie sú k dispozícii vo všetkžch krajinách. Zmena dostupnosti aplikácií, cien aplikácií a špecifikácie produktov môže podliehať zmenám.
3 Výdrž batérie sa odlišuje podľa používania a konfigurácie. Ďalšie informácie získate na stránke www.apple.com/batteries.
4 Pre bezdrôtový prístup k internetu je požadovaná základná stanica, alebo iný bezdrôtový prístupový bod s internetovým pripojením, za ktorý môžu byť účtované poplatky.
5 Aplikácie sady iWork sa predávajú samostatne.
6 Videohovory FaceTime vyžadujú zariadenie so systémom iOS podporujúcu technológiu FaceTime s pripojením Wi-Fi alebo Mac s podporou technológie FaceTime s internetovým pripojením a softwérom FaceTime pre Mac (môže byť nutné zakúpiť zvlášť). Funkcie FaceTime nie je k dispozícii v Ománu, Saudskej Arábii, Spojených arabských emirátoch a v ďalších krajinách. Videochatovanie prostredníctvom iChat vyžaduje širokopásmové pripojenie k internetu, za ktoré môžu byť účtované poplatky.
© 2011 Apple Inc. Všetky práva sú vyhradené. Apple, logo Apple, FaceTime, iChat, Mac, MacBook Aira Mac OS sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc. Registrované v USA a v ďalších krajinách.© 2011 Apple Inc. Všetky práva vyhradené. Apple, logo Apple, FaceTime, iChat, Mac, MacBook Air a Mac OS sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších krajinách.Zmienky o produktoch tretích strán sú len informatívne a neznamenajú odporúčanie ani záruku. Spoločnosť Apple neprijíma zodpovednosť týkajúcu sa výberu, výkonu, alebo použitie týchto dodávateľov, či produktov.