iSTYLE a Apple uľahčujú
prácu učiteľov.

Inovatívni pedagógovia používajú zariadenia Mac ako účinné vzdelávacie nástroje, ktoré spĺňajú akademické potreby študentov a pomáhajú im získať vedomosti a skúsenosti, potrebné v 21. storočí.
Využite teraz jedinečnú zľavu 6 % pre učiteľov na počítače Mac.

Prečo je Mac to najlepšie pre učiteľov?

 

Pre nákup cez internetový obchod:
Pre jednoduchšie uplatnenie zľavy sa zaregistrujte alebo prihláste. Vo vašom konte nahrajte obojstrannú kópiu aktuálnej karty ITIC alebo potvrdenia o zamestnaní. Potom vám Vytvoríme konto, v ktorom budete môcť nakupovať priamo so zľavou.

Prihlásiť    Registrovať

 

Zistite viac o výhodách počítačov Mac.

Mac je navrhnutý tak, aby bol najlepší.

Mac sa vyznačuje najnovšími technickými inováciami a je navrhnutý tak, aby vydržal. Budete nadšení hneď ako ho vybalíte a ešte dlho potom.

Výborne spolupracuje so sadou Office a systémom Windows.

Aplikácie Microsoft Word, Excel, a Power Point v počítači Mac skvele fungujú. Pokiaľ tvoje štúdium občas vyžaduje použitie aplikáciu pre Windows, Mac si s tým poradí1

Obchod Mac App Store je skvelým miestom pre získanie nových aplikácií.

Najlepšie miesto pre objavovanie a sťahovanie aplikácií pre tvoj Mac je teraz priamo v tvojom počítači Mac. S obchodom Mac App Store máš všetky potrebné aplikácie na dosah obyčajným kliknutím2.

Dlhá výdrž batérie.

Hľadanie miesta pre dobíjanie v univerzitnom areáli nie je vždy jednoduché. Preto sú notebooky Mac vybavené revolučnou batériou, ktorá s tebou na jedno nabíjanie vydrží všetky prednášky3.

Najvyspelejší operačný systém na svete.

Mac OS X je zároveň ľahko použiteľný a neuveriteľne výkonný. Je zárukou, že Mac nepodlieha vírusom z počítačov PC. Zabudovaná ochrana pomáha zabraňovať v prieniku malwaru.

Mac je kompatibilný s tvojim príslušenstvom.

Mac ľahko nájde Wi-fi hotspoty a pripojí sa k univerzitnej sieti4. Spolupracuje takmer so všetkými tlačiarňami, fotoaparátmi a zariadeniami Bluetooth.4. Spolupracuje takmer so všetkými tlačiarňami, fotoaparátmi a zariadeniami Bluetooth.

Dokumenty, prezentácie, tabuľky. spôsobom Mac.

Sada aplikácií iWork zjednodušuje vytváranie profesionálne vyzerajúcich dokumentov, projektov alebo životopisov5. A naviac môžeš otvárať, ukladať a sdieľať súboury sady Microsoft Office.

Aplikácie pre každodenné použitie, ktoré vzájomne spolupracujú.

Mac urobí z každodenných vecí – ako je vyhľadávanie informácií na webe, posielanie e-mailov a správa úloh a školských rozvrhov – úžasný zážitok.

Dodáva sa so softvérom, ktorý si zamiluješ.

Každý Mac obsahuje zabudovaný software, ktorý umožňuje robiť neuveriteľné veci s fotkami, a vytvárať z videí filmové umelecké diela a komponovať skvele znejúce skladby.

Video hovory hneď po vybalení.

S aplikáciou FaceTime môžeš hovoriť so svojimi priateľmi a rodinou „face to face“- či už prostredníctvom počítača Mac, či zariadením iPad, iPod touch alebo iPhone. Môžete tiež zdieľať prezentácie, fotografie atď. s aplikáciami iChat Theater6.

Štandardná učiteľská zľava

Podmienky pre poskytnutie:

  • zľava pre učiteľov sa poskytuje vo výške 6% na MacBook a 6% na iMac (ak nie je uvedené inak)
  • zľava sa vzťahuje na počítače Apple, vrátane príslušenstvo Apple, zľavu nie je možné uplatniť na iPad, iPod, iPhone
  • zľava sa vzťahuje pri kúpe 1 počítača (stolného a prenosného) ročne
  • zľavu nie je možné kombinovať s inými akciami a zľavami, vrátane iStyle kartiet
  • nárok na zľavu má zákazník po predložení platnej karty ITIC
  • je potrebné vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov (pdf, doc, odt) pre využitie učiteľskej zľavy

Evidenčný daňový doklad je vystavený na učiteľa. Ak nie je uvedené inak, nie je možné zľavu uplatniť na počítač z výpredaja.

Poskytnutie zľavy vo webshope

Aby mohla byť zľava uznaná, zákazník (učiteľ) je povinný zaslať obojstrannú kópiu karty ITIC a súhlas so spracovaním osobných údajov pre využitie učiteľskej zľavy na:

- e-mailom na
- alebo poštou na adresu iStyle s. r. o., Metodova 6, 821 08 Bratislava

1 Sada Office a systém Microsoft Windows sa predávajú samostatne.
2 Obchod Mac App Store je v USA a v mnoho ďalších krajinách, prístupný len osobám starším ako 18 rokov. Zoznam štátov nájdete na adrese www.apple.com/support/mac/app-store/ww/. Vyžaduje kompatibilný hardware a software a prístup na internet (doporučujeme širokopásmové pripojenie), ktorý môže byť spoplatnený. Použitie sa riadi príslušnými podmienkami. Obchod Mac App Store a niektoré funkcie, aplikácie, služby a propagačné akcie nie sú k dispozícii vo všetkžch krajinách. Zmena dostupnosti aplikácií, cien aplikácií a špecifikácie produktov môže podliehať zmenám.
3 Výdrž batérie sa odlišuje podľa používania a konfigurácie. Ďalšie informácie získate na stránke www.apple.com/batteries.
4 Pre bezdrôtový prístup k internetu je požadovaná základná stanica, alebo iný bezdrôtový prístupový bod s internetovým pripojením, za ktorý môžu byť účtované poplatky.
5 Aplikácie sady iWork sa predávajú samostatne.
6 Videohovory FaceTime vyžadujú zariadenie so systémom iOS podporujúcu technológiu FaceTime s pripojením Wi-Fi alebo Mac s podporou technológie FaceTime s internetovým pripojením a softwérom FaceTime pre Mac (môže byť nutné zakúpiť zvlášť). Funkcie FaceTime nie je k dispozícii v Ománu, Saudskej Arábii, Spojených arabských emirátoch a v ďalších krajinách. Videochatovanie prostredníctvom iChat vyžaduje širokopásmové pripojenie k internetu, za ktoré môžu byť účtované poplatky.
© 2011 Apple Inc. Všetky práva sú vyhradené. Apple, logo Apple, FaceTime, iChat, Mac, MacBook Aira Mac OS sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc. Registrované v USA a v ďalších krajinách.© 2011 Apple Inc. Všetky práva vyhradené. Apple, logo Apple, FaceTime, iChat, Mac, MacBook Air a Mac OS sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších krajinách.Zmienky o produktoch tretích strán sú len informatívne a neznamenajú odporúčanie ani záruku. Spoločnosť Apple neprijíma zodpovednosť týkajúcu sa výberu, výkonu, alebo použitie týchto dodávateľov, či produktov.